Share
Goto down
Počet príspevkov : 429
Zobrazit informácie o autorovi

Percy Collett po návrate z návštevy neba

za Ne 23 september 2018 - 23:12
prave dnes ked som sla z fitka ma tak napadlo ako si vyzera "heaven" a potom si teraz kicknem na pravdivy popis sveta a Bum hahaha
„Keď som letel týmto nebeským vozom, leteli sme cez toto nádherné kryštálové more a zdiaľky to najprv vypadalo, akoby nad ním nastával východ niekoľkých tisíc sĺnk naraz a každé inej farby. Toto nieje to sklenené more, na ktorom sa tancuje, ale je to niečo iné. Pozdĺž brehov mora ste mohli vidieť žiarivo farebné hory. Len toto vidieť, bolo niečo tak veľkolepé a strhujúce! Ľudia tam plávali, šplhali po stromoch a skákali do vody, zatiaľčo iní odpočívali. A toto krištáľové more je plné rýb. Videl som tam veľryby, žraloky, barakudu, i praveké zvieratá. Ale žiadne z týchto zvierat nieje agresívne. Dobre teraz počúvajte, čo vám poviem; videl som, ako ku brehu priplával žralok, naložil na seba jedného chlapca a vozil ho po mori.  Potom sa opäť s ním vrátil a vyložil ho späť pri brehu. Vo vzduchu som videl lietať čajky, ktoré krásne spievali. Veľryby priplávali k zátoke, nasadlo na ne asi deväť ľudí a vyšli spolu na more. ObrázokTaktiež som na mori videl nádherné lode. Ako by sa vám ľúbilo vyjsť si s loďou na výlet po mori, okolo týchto hôr a potom sa vrátiť a ísť sa pozrieť do mesta Božieho?  S touto loďou môžete byť na mori a cestovať trebárs tisíc rokov. Alebo môžete letieť nebeským vozom. Záleží len na vás. Ďalšia nádherná realita sú veľký vtáci, ktorí lietajú nad týmto morom. Na zemi si musíte dávať pozor, aby vám trus od čajok nepristal na hlave. V nebi nielenže vtáci nemajú túto potrebu, ale naviac nevydávajú tie škrekotavé zvuky ako na zemi, ale spievajú v súlade s hudbou v nebi. Pozdĺž pobrežia mora som uvidel veľhory z čistého zlata. Gigantické hory zo zlata. Ľudia sú schopný vás na zemi zabiť a vytĺcť vám zlaté zuby. Hľadajú zlato v doloch a z tej trochy zlata bohatnú. Tam sú ale celé veľhory z čistého zlata. Ďalšie hory vedľa nich boli z jedného kusa diamantu, iné zas z jedného kusa ligotavo čierneho diamantu. Skúste vypočítať, akú to má hodnotu. I tí najväčší boháči na zemi sú v porovnaní s tým naprostý chudáci. Keď sem cez tieto hory letel, zdalo sa mi, že tá nádhera neberie konca.  ObrázokToto je to „prenesmierne bohatstvo budúceho veku.“ Ďalšie veľhory som videl z čistého striebra. Potom som videl horu z periel. Ďalšia bola z onyxu a tak môžete pokračovať ďalej a ďalej. Jedna hora vedľa druhej. Hory z čierneho diamantu, milióny a milióny karátov. V nebi som videl gigantické hory z diamantov, tak veľké, že s vašimi pozemskými očami by ste nedohliadli vrcholu. A na týchto horách je množstvo ruží, tulipánov a všemožných iných kvetín, ktoré nádherne voňajú. Všade bolo množstvo krásnych anjelov i ľudí a zo samej radosti po týchto horách tancovali. Medzi horami som videl rôzne údolia, ktoré vyžarovali svetlo Božej slávy a tiekli tam rieky, ktoré vydávali svetlo vo všetkých farbách dúhy. Nad horami a okolo nich boli oblaky slávy. Taktiež tam bolo množstvo rôzne veľkých jazier. Keď som letel cez tieto hory v nebeskom voze, pripadalo mi, že je to snáď nekonečné. Na horách som videl všetky možné zvieratá. I praveké zvieratá, ktoré už dávno vyhynuli. Na horách a zvlášť v ich údolí, rástlo množstvo kvetín a stromov. Videl som tam veľké stáda baránkov.Obrázok Nepasú sa tam, aby byli zabité, ale symbolizujú toho Baránka Božieho. Pásli sa tam i kravy a veselo si pritom vrteli chvostom. Taktiež žaby som tam videl v blízkosti vody, ale boli niekoľkonásobne väčšie než obvykle. Je tam množstvo farebných koní. Môžete prísť a jazdiť na ktoromkoľvek chcete. Ak chcete, môžete vziať celú vašu rodinu a ísť na prieskum do týchto hôr. Zastavili sme tam voz, vystúpili sme a jedli rôzne ovocie, veľmi lahodnej chuti. Taktiež tam bol vinný kmeň. Ježíš povedal: „Ja som ten vinný kmeň.“ Ježíš prišiel a zomrel za nás, aby nám dal život a to život v hojnosti. Ale tiež ťa jedného dňa vezme domov. A tento Boh je veľmi bohatý.“

Celé svedectvo si prečítajte v článku:
N Á V Š T E V A   N E B A

Re: Percy Collett po návrate z návštevy neba

za Ne 23 september 2018 - 23:18
cize ten BOH , najinteligentnejsi matematik a fyzik. najgenialnejsi architekt, ktory stvoril cely vesmir , cely all . vytvori nebo ako taketo klise Smile ja ze si v nebi budeme schopni min. zhmotnovat myslienky , budeme cestovat medzi galaxiami a dimenziami ktore si sami stvorime,  boh sa s nami podeli o svoju nekonecnu inteligenciu atp . a tot Collett opisuje nebo ako vytiahnute z jehovistickeho katalogu , nehnevaj sa na mna ;-) ;-) ;-)

Btw. kanibali v dzungli si predstavuju nebo asi ze kazdy bude mat v zasobe desat turistov do kotla, a japonci, tak ze v nebi bude mat kazdy k dispozicii troch osobnych robotov . LOL facepalm lol! hahaha

a o com sniva opiciak , - o najkrajsich opiciach .... ok musim s tymto prestat hahaha
Admin
Počet príspevkov : 222

za Po 24 september 2018 - 23:35
Collet opisoval čo videl. A to je len malá časť. Aj cestovanie tam nájdeš. Stačí si to len prečítať celé. To nebol nejaký sen, ako si myslíš. (Neviem prečo majú ľudia čo nič podobné nezažili predstavu, že to je len niečo na úrovni sna.) ....Pokiaľ to spochybňuješ len preto, lebo popis sa nezmestil do tvojich predstáv o nebi, budiž. To je tvoja vec. Veľa ľudí má rôzne predstavy a keď sa potom stretnú s realitou, sú prekvapení. Napr. o Plute mali mnohí predstavu, že tam bude jednotvárny povrch. Ako veľmi sa mýlili, keď pravdu odhalila sonda New Horizons.

za Ut 25 september 2018 - 0:15
ja nevravim ze to je jeho sen, ja vravim ze nic moc Smile Ale verim ze Boh je ak existuje originalnejsi, nez vyplody ludskeho mozgu
Admin

za Ut 25 september 2018 - 0:28
Boh stvoril mozog i človeka. Preto sám najlepšie vie, čo človeka uspokojí. A to aj pre neho vytvoril.
...Pozri sa napríklad už na pozemské prostredie, ktoré pre neho vytvoril (...a v záhrade Eden to nemalo chybu).

za Ut 25 september 2018 - 0:57
asi moj mozog stvoril inak zamerany, lebo tam ja urcite nejdem. ja chcem lepsiu variantu . a vobec ludsky mozog nema sancu obsiahnut myslenie bozskej entity
Admin

za Ut 25 september 2018 - 1:03
Jedna vec je obsiahnuť myslenie božskej entity a vec druhá akceptovať prostredie, ktoré pre človek vytvoril. Stvoriteľ vie najlepšie, čo každého uspokojí. Lepšie, ako ty sama. Skús niekedy toto svedectvo Richarda Ebyho (profesora a gynekológa). Tam sa dozvieš mnohé odpovede aj práve na toto. (24 strán pdf)

za Ut 25 september 2018 - 1:23
Citam, ale co ak je to "nebo" dfc len stav mysle ?
A, Ano
B, A
C, B

za Ut 25 september 2018 - 2:08
ale zaujimavy clanok .

za St 26 september 2018 - 1:38
OT
citam si diskusie na forchejne , najsibnutejsie konspiracne teorie . ale toto je interesantne Smile

LOL
http://spinpasta.wikia.com/wiki/The_Simpsons_Theory

A ked ta konspiracne teorie prevalcuju
Sponsored content

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra: