Share
Goto down
Fotón - neregistrovaný
Anonymný

Shagara - problém s registráciou

za So 15 september 2018 - 16:26
Shagara napísal:Už som tu odpovedal a opakujem sa,že som sa aj chcel zaregistrovať,ale Fotoon to tak nastavil,aby sa to nedalo. Stále mi vyhadzuje že heslá nie sú zhodné. A pritom je tam len jedno heslo.

Nič som nenastavil. Dá sa tu normálne zaregistrovať. V tejto sekcii môžeš dokonca reagovať aj bez hesla a registrácie. (Akurát vždy musíš potvrdiť, že nie si robot.)

...Ak sa chceš zaregistrovať, tak po vytvorení nicku dostaneš najprv mailom overovací odkaz, na ktorý musíš zo svojho mailu kliknúť. Tým si aktivuješ nick. Tak je to aj na df.
Fotón - neregistrovaný
Anonymný

Bez problémov to prešlo

za So 15 september 2018 - 16:30
Ako anonym som po odoslaní príspevku musel stlačiť tlačítko "Verification". Následne ťa to vyzve, aby si zatočil farebným kolieskom a už len stlačíš tlačítko "Odoslať". (Ani žiaden kód nemusíš vypĺňať. Tak je to jednoduché - a nemusíš byť registrovaný keď nechceš. Ale len v tomto priečinku.)
Shagara
Anonymný

badatel

za So 15 september 2018 - 17:30
Nič som nedostal,žiadny odkaz /overovací kód/ a k ničomu ma to nevyzvalo. . Viem aj ako prebieha overovanie,ale ipakujem.....stále problém s registráciou,kde mi vypisuje nezhodné heslá. A pritom nič také tam nie je.
Admin
Počet príspevkov : 183
Zobrazit informácie o autorovi

Re: Shagara - problém s registráciou

za So 15 september 2018 - 18:34
Shagara napísal:Nič som nedostal,žiadny odkaz /overovací kód/ a k ničomu ma to nevyzvalo. . Viem aj ako prebieha overovanie,ale ipakujem.....stále problém s registráciou,kde mi vypisuje nezhodné heslá. A pritom nič také tam nie je.

Práve teraz som si zaregistroval ďalší nick a funguje to. Tu je presný návod, ako som postupoval:

Stlač "Registrácia"

Zaškrtni dve políčka dole.

Stlač tlačítko "Súhlasím s týmito podmienkami"

Potom ťa to hodí na obrazovku, kde zadáš:
Užívateľ :  (Názov Nicku)
E-mailová adresa : (Svoj email)
Heslo : (Heslo po prvý krát - zapamätaj si ho)
....zaškrtni spodné políčko, že súhlasíš....
...Stlač tlačítko "Odoslať"....

Potom ťa to hodí na obrazovku Verification. Na samom vrchu musíš do políčka znovu zadať heslo, ktoré si uviedol na predošlej obrazovke.
....Potom stlač tlačítko "Verify".
....Ukáže sa ti farebné koliesko. Zatoč s ním.
...Ukáže sa ti tlačítko "Done". Stlač ho.
...Na spodu stlač tlačítko "Odoslať"

Objaví sa ti informácia, že tvoj účet bol vytvorený.

Choď na svoj mail a stlač aktivačný odkaz.

Potom sa prihlás a si tu.

Vytvoril som tiež pre teba odpovede na to "malé stádo". ODKAZ.

Naposledy upravil Fotón dňa So 15 september 2018 - 18:57, celkom upravené 1 krát.
Sponsored content

Re: Shagara - problém s registráciou

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.