Share
Goto down
Admin
Počet príspevkov : 222
Zobrazit informácie o autorovi

Kúpil som si predvčerom tento telefón. Krytie IP67

za Pi 23 november 2018 - 13:29
Krátke videá:

Crash test odolnosti:

Trochu netypické jeho použitie: hahaha

A na záver dlhšie video (vybalenie z krabice, popis a testy odolnosti (vrátane prevalcovania autom)):

Tak, a môžem sa ísť štverať po skalách.

Naposledy upravil Fotón dňa Pi 23 november 2018 - 13:45, celkom upravené 1 krát.
Admin

Re: Kúpil som si predvčerom tento telefón. Krytie IP67

za Pi 23 november 2018 - 13:42
Kapacita batérie 1200 mAh, čo je pre takýto telefón nadštandard. Mala by vydržať poriadne dlho nabitá. Samozrejme 2 SIM, zvonenie s extrémne veľkou hlasitosťou. Keď ho dám naplno, to musí byť počuť aj na kilometer.
Počet príspevkov : 429

za Pi 23 november 2018 - 15:06
ja mam ajfon osmicku a samsung es devät plus a ten som kupila uplne z blbosti, nech kocka v obchode dostane proviziu hahaha este k tomu som si myslela ze bude mat najmodernejsiu verziu androidu automaticky
Admin

za Pi 23 november 2018 - 17:03
Scarlette napísal:ja mam ajfon osmicku a samsung es devät plus a ten som kupila uplne z blbosti,  nech kocka v obchode dostane proviziu hahaha este k tomu som si myslela ze bude mat najmodernejsiu verziu androidu automaticky

Ja som vyznavač klasických telefónov. Výdrž baterky nemá konkurenciu. Rovnako tak odolnosť. Smartfón nie je ani počítač, ani telefón. Je to niečo pol na pol. Na dátové aplikácie mám doma vyskladaný PC za 2 kilá a high-end aparatúru za ďalšie 2 kilá. (A mimo to 3 ntb. Thinkpad X220 nosím stále naložený v ruksaku s plnou výbavou. Je to môj najobľúbenejší notebook.)
Počet príspevkov : 429

za Pi 23 november 2018 - 18:37
tento ajfon ma dobru cameru Smile inak ja nie som fan do techniky, pracovne vyuzivam macbook - s ale inak je mi to jedno. aj dnes je black friday
Sponsored content

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra: