Share
Goto down
Počet príspevkov : 343
Zobrazit informácie o autorovi

Zaujalo ma - homosexualita u vtakov je len mytus

za Št 11 október 2018 - 22:57
prednedavnom mal zaujal jeden clanocek o pinguinoch. menovite v nejakej nemeckej ZOO si homosexualny par pinguinov zaobstaral mlade , tak ze ho uniesol jeho rodicom.
tak som sa trochu pustila vyhladat si par info o tychto vtakoch, a nakoniec nie je nic tak ako sme si mysleli Smile homosexualita u vtakov je dfc len mytus.
cize ak v obdobi parenia nie je k dispozicii ziadny volny partner opacneho pohlavia, potom vyhladavaju kolegov z rovnakeho pohlavia. z jednoducheho dovodu, aby sa udrzovali fit pre buduceho sex. partnera.
homosexualita u vtakov je vzdy len docasna. hned ako klesne hladina hormonov prestava byt pre nich rovnake pohlavie zaujimave. co sa tyka tych nedobrovolnych adopcii , u pinguinov ( ale aj vtakov vseobecne ) unasaju mlade vecsinou singl jedinci, nie pary . a je to opät hormonalne podmienene. to ukradnute mlada ich zaujima len par dni, a v podstate je aj tak uz vopred odsudene na smrt. pretoze tito unoscovia nemaju partnera , a nie su schopni ho uzivit- ale to je uz na inu polemiku Smile
Admin
Počet príspevkov : 183

Re: Zaujalo ma - homosexualita u vtakov je len mytus

za Pi 12 október 2018 - 10:07
Zaujímavé.
Počet príspevkov : 343

za Pi 12 október 2018 - 13:06
jaj a ako podklady som vyuzila publikacie Konrada Lorenza.
Sponsored content

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra: